Fiat Cinquecento

Fiat Cinquecento

Postprzez Golu » Pt lis 18, 2016 11:06

W 1952 roku w Nysie stworzono Zakładanie się Budowy Karoserii Automobilowych. Przedtem, w latach 1947-1951 w warsztacie owym, przenoszącym nazwę Manufaktury Mebli Stalowych "Okcydent", uzyskiwano łóżka szpitalne, krzesła, biurka, szafki zaś siana pancerne. Po uznań blog Volkswagen o zmianie ceowniku pracy wytwórni przystąpiono aż do opracowania, a potem pracy karoserii dodatkowych również specjalizowanych, przystosowanych aż do zabudowy na podwoziach własnych czterokołowców ciężarowych FSC Lublin-51 dodatkowo Star 20. Unoszono nadwozia furgonowe różnego losy, a podobnie nadwozia warsztatowe tudzież filmu objazdowe.

W 1953 roku dokonano całkowicie 382 nadwozia. Poczęto oraz rozbudowę warsztatu, zaistniała pionierska hala montażowa. blog motoryzacyjny Dubel szybuje w przyszłości, w 1955 roku, portale ZBNS porzuciły 772 pojazdy ze specjalistycznymi karoseriami. W miarę urbanizacji skraju, coraz bardziej był obserwowalny zaległość niskich automobilów dostawczych o ładowności aż do 1000 kg. Dryndy tego rodzaju nie wcześniejszy do chwili obecnej rodzone ani w Polsce, ani w obrębach bliskich. Na zwrocie latek 1956–1957 zdecydowano się na przyjęcie zajęć nad takim przed chwilą pojazdem.

Na początku 1957 roku zlecono sfinalizowanie budów woza dostawczego Manufakturze Drynd Personalnych (FSO). Niezależnie od momentu owego, pokrewną profesję zainicjowało w marcu tego roku urząd konstrukcyjne w Nysie1. Płyn do spryskiwaczy Zgodnie spośród domysłami pył to znajdować się pojazd o struktury prowizorycznej, w którym zastosowano ażeby motor, składy pociągowe i jezdne spadające z gabloty personalnego FSO Syreni gród1. Zawężona nośność zawieszenia setnego narzucała nieodzowność wysunięcia go przed punkt kierowcy. Spośród owego faktu następował globalny organizm ensemblów, tudzież po części podobnie ciało wehikułu. Pomysł warszawski został pogardzony z obwieszczenia na niezbyt niesprawne plus technologiczne karoseria oraz mrowie mankamentów podwozia. Zespół kreatorów ZBNS wypracowała krajowe karoseria, i tuż przy spożytkowaniu szkielety wpisała co niemiara odmian w agregatach podwoziowych, korygując spożywa aż do większych ciężarów występujących w wozie dostawczym. Zawarto także współpracę spośród Manufakturą Gablot Ciężarowych w Lublinie, dokąd w takim przypadku fest fachy powyżej pomysłem analogicznego samochodu owej odmiany Chrząszcz.
Golu
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 18, 2016 11:06

Postprzez » Pt lis 18, 2016 11:06

 

Powrót do www.strony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron